2004914H Silnik prądu stałego 2,0 kW 24V Haco

2004914H Silnik prądu stałego 2,0 kW 24V Haco

0 out of 5

1 120,00 

Silnik prądu stałego do wind załadowczych MBB ,TEHA i innych.
Moc: 2,0 kW
Napiecie: 24V
S2=1,2 min.
Typ: zamknięty
Kierunek obrotów: prawe
Ilość obrotów: 2500/min.
Flansza typu Bosch – okrągła

Nr referencyjny:

BOSCH 1547220500
BOSCH 1547220506
BOSCH 1547220524
BOSCH 1547220527
BOSCH 1547220532
BOSCH 1547220535
BOSCH R918BM7165
BOSCH R918BM7168
BOSCH R918BM7170
BOSCH R918BN7138
BOSCH R918ZN7138
BOSCH R918ZN7165
BOSCH R918ZN7168
BOSCH R918ZN7170

JUNGHEINRICH 50028566
JUNGHEINRICH 28715910
SAMAG E190020
SAMAG E190024
1547220528
11.212.084
11.212.355
11.212.358
11.212.537
11.212.905
11.212.922
11.212.021
11.216.233
11.216.205
1058500
AMJ5718
AMJ5565
AMJ5568
AMJ5115
AMJ5249
AMJ5253
AMJ5282
AMJ5648
AMJ5725

Dostępność: 1 w magazynie (może być zamówiony) SKU: 2004914H Kategorie: , Tagi: , , ,

Informacje dodatkowe

Waga 0.1 kg